Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Podwójne srebro Zajkowskiej w Wiedniu

Główne zdjęcie
Aleksandra Zajkowska na drugim miejscu podczas Otwartych Mistrzostw Austrii w Karate Kyokushin

Doskonale zaprezentowała się Aleksandra Zajkowska, zawodniczka Łomżyńskiego Klubu Karate, podczas odbywających się w niedzielę w Wiedniu Otwartych Mistrzostw Austrii w Karate Kyokushin. Łomżanka Ola wywalczyła dwa srebrne medale: pierwszy w kategorii kata juniorek (układy), drugi w kumite (walki).

Aleksandra Zajkowska i Dariusz Syrnicki
Aleksandra Zajkowska i Dariusz Syrnicki

W mistrzostwach wzięło udział 297 zawodników z 11 krajów: Austrii, Bułgarii, Czech, Niemiec, Francji, Polski, Słowacji, Rosji, Izraela, Węgier i Rumunii.
Aleksandra Zajkowska w konkurencji kumite pojedynki ćwierćfinałowy i półfinałowy zakończyła przed czasem przez knock-out. W finale spotkała się ze swoją koleżanką z kadry, powołaną tak jak i Ola na sierpniowe Mistrzostwa Świata w Tokio.
- Po bardzo wyrównanym pojedynku i dogrywkach, decyzją sędziego maty zwycięstwo przypadło przeciwniczce Oli – relacjonuje Dariusz Syrnicki, prezes Łomżyńskiego Klubu Karate, i trener Oli.
Syrnicki dodaje, że w konkurencji kata Ola wystartowała jakby „przy okazji”, tym bardziej cieszy, iż uplasowała się na wysokiej, drugiej pozycji.
- Po pierwszej turze nasz zawodniczka była nawet pierwsza, lecz w turze finałowej do zwycięstwa zabrakło 1 punktu – podkreśla trener.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę