Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Medale łomżyńskich Olimpijczyków podczas Bydgoszcz Cup 2009

Joanna Jabłonowska, uczennica Publicznego Gimnazjum Nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży, wywalczyła złoty medal w kategorii Junior (55 kg) podczas odbywających się w sobotę Międzynarodowych Mistrzostwach Bydgoszczy w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach uczestniczyło 241 zawodników z 28 klubów Polski, Ukrainy i Białorusi.

Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk” reprezentowało czterech zawodników w dwóch kategoriach wiekowych. Poza Joanną Jabłonowską bardzo dobrze zaprezentowali się także  Olga Dzierzgowska i Jakub Krasowski uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Noblistów Polski. Oboje wywalczyli srebrne medale. Olga w kat. wag. 59 kg, a Jakub w kat. wag. 55 kg (kategoria junior młodszy). Trenerem zawodników jest Krzysztof Rychter.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę