Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 08 lutego 2023 napisz DONOS@

Festiwal BIG BIT Łomża`2009

II Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIG BIT Łomża'2009 odbył się 15 maja 2009 w sali MDK DŚT w Łomży. Do walki w Konkursie stanęło 51 wykonawców w trzech kategoriach wiekowych. I oto nasze przedszkolaki zdobyły kolejny sukces: kwartet w składzie Maria Pardo, Izabela Modzelewska, Szymon Kowalewski, Franciszek Przybylski piosenką "Czerwonych Gitar" wywalczyli wyróżnienie. Dzieki temu Łomżyniacy będą mogli zobaczyć młode talenty na "Słonecznej Estradzie" w Dzień Dziecka. MY zaś SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę