Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nagrody, wyróżnienia i stypendia dla sportowców

Główne zdjęcie
fot. wrotapodlasia.pl

Siedmioro sportowców z Łomży zostało docenionych przez samorząd województwa podlaskiego. Wyróżnienia i stypendia odebrali z rąk marszałka Jarosława Dworzańskiego podczas specjalnej gali w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku. Na sportowe nagrody i stypendia samorząd województwa przeznaczył w sumie blisko 200 tys zł.

Z naszych sportowców najbardziej docenieni zostali  Magdalena Stankiewicz i Justyna Korytkowska z  LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, które otrzymały wyróżnienia Marszałka Województwa Podlaskiego. Pierwsza z nich to brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów na 400m i brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Polski Juniorów na 800m, a druga jest wicemistrzynią Polski Seniorów na 3000m z przeszkodami i Młodzieżową Wicemistrzynią Polski na 3000m z przeszkodami.

Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał także doroczne stypendia sportowe za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu w 2008 roku. Od czerwca do końca roku, comiesięczną pomoc będzie otrzymywać 56-u młodych zawodników. W tej grupie jest siedmioro sportowców z Łomży:

 1. Arkadiusz Wojno - LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża;
 2. Justyna Korytkowska - LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża;
 3. Magdalena Stankiewicz - LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża;
 4. Joanna Fiodorow - LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża (rzut młotem) Mistrzyni Polski Juniorów, 19 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów
 5. Aleksandra Zajkowska - Łomżyński Klub Karate - Mistrz Polski Juniorów Młodszych, 5 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych, 6 miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych
 6. Magdalena Aldona Żebrowska – LKS „Narew Kurpiewski” Łomża (pchnięcie kulą) 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych
 7. Adrian Góralczyk - LKS „Narew Kurpiewski” Łomża (skok w dal) Wicemistrz Polski Młodzików

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę