Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Kaczyńska brązową medalistką Mistrzostw Europy

Główne zdjęcie
Anna Kaczyńska

Anna Kaczyńska, zawodniczka Łomżyńskiego Klubu Karate, wywalczyła brązowy medal podczas odbywających się w Kijowie XXIII Mistrzostwa Europy Kategorii Wagowych Karate Kyokushin. W zawodach wystartowało 118 zawodników z 21 krajów. Łomżanka wywalczyła 3 miejsce i brązowy medal w kategorii kobiet +65 kg, w której startowało 12 zawodniczek. - Wynik Ani jest tym bardziej godny docenienia, że do turnieju przystąpiła z kontuzją stopy, której nabawiła się podczas przygotowań do zawodów – podkreśla Dariusz Syrnicki prezes ŁKK.

Anna Kaczyńska pomimo bólu pokonała w ćwierćfinale po ciężkiej walce medalistkę Mistrzostw Europy Ukrainkę Olgę Zibine. W półfinale spotkała się z v-ce mistrzynią świata Bułgarką Danielą Czernewą. Stoczyła bardzo wyrównany pojedynek, w którym dopiero po dogrywkach, sędzia maty wskazał na przeciwniczkę Ani jako zwyciężczynię. Bułgarka wygrała również finał z Rosjanką Anną Kopyriną, aktualną mistrzynią świata.
Na mistrzastwach w Kijowie Polska reprezentowana była przez 14 zawodników i zawodniczek, walczących w 7 kategoriach wagowych. Nasza ekipa zdobyła 13 pkt. i drugie miejsce drużynowo za Rosją 14 pkt.

Women Heavyweight Category (+65 kg)
1 Cherneva Danaila - Bulgaria
2 Kopyrina Anna - Russia
3 Sypień Agnieszka - Poland
3 Kaczyńska Anna - Poland
5 Martinez Vanesa - Spain
6 Lukyanenko Evgeniya - Russia
7 Zibina Olga - Ukraine
8 Dyka Natalia - Ukraine

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę