Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Brąz Narolewskiej

Sukcesem dla Moniki Narolewskiej (AZS PWSIP Wałkuscy Łomża), uczennicy II LO w Łomży zakończyły się Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w tenisie stołowym. Monika zdobyła brązowy medal w turnieju gier mieszanych grając w parze z Michałem Koryckim (MTS Kwidzyn).

W grze podwójnej oraz turnieju drużynowym Monika Narolewska z Weroniką Łubą (zawodniczki AZS PWSIP Łomża, uczennice II LO w Łomży) sklasyfikowane zostały na bardzo dobrym 5 miejscu.
Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w tenisie stołowym odbyły się w Rzeszowie . Przez cztery dni zmagało się tu 64 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Magda Sepczyńska
KU AZS PWSIP w Łomży


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę