Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Łomżanki umieją tańczyć i żonglować

Główne zdjęcie
Mażoretki z łomżyńskiej grupy SWING (od lewej): Paulina Pikulińska (II LO), Izabela Strumiłowska (IIILO) i Magdalena Zduńczyk (III LO)

Zespół Mażoretek SWING przy Łomżyńskiej Orkiestrze Dętej wywalczył złoty medal na Międzynarodowych Prezentacjach Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek POMPA 2009, które w minioną niedzielę odbywały się na placu przed Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

Dziewczęta z Łomży startowały w konkurencji duo-trio BATON seniorki, czyli w trwającym 1 minutę 45 sekund układzie tanecznym na trzy osoby z pałeczkami mażoretkowymi. Łomżyński zespół reprezentowały: Paulina Pikulińska (II LO), Magdalena Zduńczyk (III LO), Izabela Strumiłowska (IIILO).
Organizatorami prezentacji były: Stowarzyszenie Działań Twórczych Dzieci i Młodzieży Kuźnia w Białymstoku i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Jasionówce. Zespół łomżyńskich mażoretek, które trenują pod bacznym okiem Marzanny Rutkowskiej w II LO, powstał w październiku 2008 roku. Gratulujemy!

MRD


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę