Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Brąz Łukasza Lubiejewskiego na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin.

Główne zdjęcie
Łukasz Lubiejewski pierwszy z prawej

Blisko 200 zawodników z 64 klubów z całej Polski wystartowało w odbywających w Kielcach w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży VI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin. Zawodnik Łomżyńskiego Klubu Karate - Łukasz Lubiejewski zajął trzecie miejsce i zdobył brązowy medal w kategorii do 70 kg. Była to najsilniej obsadzona kategoria, startowało w niej 29 zawodników.

Jak relacjonuje Dariusz Syrnicki Prezes Łomżyńskiego Klubu Karate walki eliminacyjne Łukasz wygrywał z wyraźną przewaga lub przed czasem. W pojedynku o wejście do finału Łukasz spotkał się po raz kolejny ze swoim największym przeciwnikiem w regionie, aktualnym Mistrzem Europy tej kategorii, Mateuszem Krejpcio z Suwałk. Po bardzo wyrównanym pojedynku, decyzją sędziego maty, przeciwnik Łukasza przeszedł do finału, w którym zdobył tytuł Mistrza Polski.
Poziom zawodów był bardzo wysoki. Stawka było nie tylko zdobycie tytułu ale również zakwalifikowanie się do kadry Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy i Świata.

Wcześniej na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w sierpniu w Tokio, zakwalifikowały się dwie łomżanki: w kategorii seniorów w wadze ciężkiej - Anna Kaczyńska, a w kategorii juniorów - Aleksandra Zajkowska.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę