Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Medale lekkoatletów

Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 7 w Łomży zaliczyli udany start w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w lekkoatletyce Polskiego Towarzystwa Społeczno Sportowego „Sprawni Razem”. Zdobyli pięć medali w tym jeden złoty. Pierwsze miejsce w biegu na dystansie 3000 m zdobył Sylwester Siok.

Z największą pulą medali z rozgrywanych w Białymstoku mistrzostw powróciła Milena Wasilewska. Zdobyła ona aż trzy drugie miejsca - w skoku w dal, oraz w biegu na dystansie 100m i 800m. zdobyła.
Poza tym brązowy medal w biegu na 1500m zdobył Paweł Baczewski.

Opiekunami młodych sportowców są Danuta Lasota-Danielewska i Czesław Rybicki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę