Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łomżyńscy gimnazjaliści zagrają o mistrzostwo Polski w piłce nożnej

Piłkarska drużyna łomżyńskiego gimnazjum nr 8 wygrała tegoroczną edycję wojewódzkiej gimnazjady w piłce nożnej chłopców. W nagrodę podopieczni Mariusza Mroczkowskiego zagrają – jako jedna z 16 drużyn - o mistrzostwo Polski. Dziś, w finale wojewódzkim rozgrywek, który odbył się na stadionie miejskim przy ulic Zjazd w Łomży, drużyna PG nr 8 pokonała dwie białostockie drużyny.

W finale wojewódzkiej gimazjady,  spotkały się cztery drużyny - dwie reprezentacje szkół białostockich 15 i 18, drużyna PG nr 8 z Łomży i gimnazjaliści z PG nr 1 w Zambrowie. Najpierw rozegrano dwa mecze z których zwycięzcy zmierzyli się w finale, a przegrani walczyli o trzecie miejsce.
Łomżyńska drużyna, wspomagana niezwykle silnym dopingiem kolegów że szkoły, w pierwszym meczu ograła zespół PG nr 18 z Białegostoku 3 : 0, by w finale trafić na drugi zespół ze stolicy województwa – PG nr 15 Białystok. Także tym razem lepsi okazali się łomżanie, którzy po zaciętym meczu wygrali 2 : 0. Jak podkreśla Marcin Trojanowski to wielki sukces łomżyńskiego zespołu.
- Po raz pierwszy w historii województwa podlaskiego łomżyńska szkoła wygrała gimnazjadę w piłce nożnej – cieszy się Trojanowski.
W nagrodę łomżanie zagrają o mistrzostwo Polski wśród gimnazjalistów.
Trzecie miejsce w wojeódzkiej gimnazjadzie zajął zespół z Zambrowa a czwarta jest białostocka 18.

Warto dodać, że zespół PG nr 8 w Łomży składa się z juniorów ŁKS-u Łomża.

Foto:
Foto:
Foto: fot. Jacek Babiel
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę