Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

ŁKS przegrał z Kolejarzem

W upalną majówkę tylko nieliczni z Łomżan wybrali się aby oglądać występ Łomżyńskiego Klubu Sportowego na własnym stadionie. ŁKS przegrał z Kolejarzem Stróże 0-3, a w bramce podopiecznych trenera Milewskiego zadebiutował Kamil Olsztyński.

Kamil Olsztyński to 22-letni wychowanek Mienia Lipno. Poza swoim rodzimym klubem grał jeszcze w rezerwach Wisły Płock, Lechu Rypin, Zawiszy Bydgoszcz (2), Legionovii Legionowo oraz w fińskim Vasa IFK.

Bramki dla gości w tym meczu strzelali: Tomasz Księżyc w 4. i  79. minucie meczu, oraz Krzysztof Lipecki w 26.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę