Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Z totolotka na sport

Kwotą 2,5 mln zł wspomoże samorząd województwa podlaskiego budowę hali sportowej w Nowogrodzie. Inwestycja ma być zrealizowana w ciągu trzech lat. W tym roku będzie to kwota rzędu 400 tys. zł, w przyszłym roku dwa razy więcej – czyli 800 tys. zł, a w 2011 roku aż 1 mln 300 tys. zł. Pieniądze na jej dofinansowanie będą pochodziły ze środków z dopłat do stawek w grach liczbowych.

Podczas wczorajszej sesji sejmik województwa podlaskiego przyjął Wieloletni Program Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podlaskiego na lata 2009-2012. Wśród inwestycji na które zapisano pieniądze, poza halą w Nowogrodzie, jest także dofinansowanie modernizacji i rozbudowy pływalni przy łomżyńskiej SP nr 10. W tym roku samorząd miasta na tę inwestycję z Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku ma otrzymać 950 tys zł. To około 10% kwoty jaką pochłonie remont basenu. (Zgodnie z planem remont ma zakończyć się jeszcze w tym roku).    
Sejmik zwiększył także o 100 tys zł dofinansowanie budowy hali sportowej przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Wiźnie. Teraz wysokość tego dofinansowania wynosi łącznie 900 tys. zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę