Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Pogrom przy Zjeździe

Tak wysokiej porażki ŁKS Łomża tej wiosny jeszcze nie zaznał. W środowym meczu, na własnym stadionie piłkarze ŁKS Łomża ulegli Pelikanowi Łowicz 0 : 7. Do przerwy goście zdołali strzelić tylko dwa gole, a po zmianie połów dołożyli jeszcze pięć.

Bramki dla gości zdobywali: Krzysztof Piosik 3, Maciej Pastuszka 44, Adam Mójta 54, 63, Piotr Grzelczak 76, 85, Dawid Sut 83. Był to siódmy wiosenny mecz ŁKS Łomża i siódma porażka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę