Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

KS SPÓJNIA Warszawa - AZS PWSIP Wałkuscy Łomża

Tenisistki stołowe AZS PWSIP WAŁKUSCY Łomża w ostatnim meczu II rundy grupy północ I Ligi Kobiet zremisowały 5 do 5 z zawodniczkami KS SPÓJNIA Warszawa. Łomżanki, debiutujące w tym sezonie w pierwszoligowych rozgrywkach ostatecznie uplasowały w środku tabeli zajmując piąte miejsce.

Zespół w składzie:  Agnieszka Barczuk, Karolina Gołąbiewska, Katarzyna Listwon, Weronika Łuba, Monika Narolewska, Bingran Ren, Edyta Szabłowska i Kamila Świniarska w 18 meczach zdobył 21 punktów.  

W ostatni, sobotnim meczu AZS PWSIP Wałkuscy Łomża - KS SPÓJNIA Warszawa, który  zakończył się remisem 5 : 5, punkty dla Łomży zdobywały Bingran Ren (2) i Kamila Świniarska (1),  Weronika Łuba (1) i debel Ren/Listwon.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę