Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Teatrzyk "TADEK NIEJADEK"

Kłopoty ze spożywaniem posiłków przez dzieci, spedzają sen z oczu niejednym rodzicom. A wystaczy... właśnie, co ? Wystarczy pozwolić dziecku obejrzeć świetne przedstawienie, w którym to Tadka - Niejadka spotkała smutna przygoda z powodu "dobrowolnego głodowania". Otóż Tadka porwał wiatr i rzucił w chmury. Tylko dzięki pomocy dzieci Tadek-Niejadek wrócił na ziemię. Sztuka , a więc i teatr pomaga nam dorosłym w kształtowaniu u dzieci prawidłowych postaw np. prawidłowego sposobu odżywiania się.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 15 kwietnia 2009 21:40
Data ostatniej edycji: śr, 15 kwietnia 2009 22:40:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę