Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.lks.4lomza.pl

Porażka z Sandecją

Piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego przegrali na własnym boisku z walczącą o awans na zaplecze ekstraklasy Sandecją Nowy Sącz 0-6. Do przerwy goście prowadzili już różnicą czterech bramek, a po przerwie dorzucili jeszcze dwie. W zespole Łomżyńskiego Klubu Sportowego kontuzji braku po starciu z Piotrem Banią doznał kapitan biało-czerwonych Łukasz Tarnowski.

Gole dla gości strzelali: Piotr Chlipała 10, Dawid Skrzypek 22, 71, Ján Fröhlich 26, Marcin Makuch 43, Piotr Bania 55 (k)

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Moskal Robert trener Sendecji Nowy Sącz
Foto: Milewski Ryszard trener ŁKS Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę