Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Udany Start Olimpijczyka

Zawodnicy reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk bardzo dobrze zaprezentowali się podczas Otwartych Mistrzostwach Mazowsza w Taekwondo Olimpijskim w Ciechanowie. Podopieczni Trenera Krzysztofa Rychtera powrócili z zawodów z czterema medalami.

W kategorii wiekowej Junior: Olga Dzierzgowska wywalczyła miejsce II w kat. wag 63 kg. Joanna Jabłonowska miejsce III w kat. wag 59 kg., A wśród chłopców w kategorii wiekowej Junior Młodszy: III miejsce zajął Jakub Krasowski  w kat. 51 kg , Damian Duda również uplasował się na miejscu III w kat  wag. 49 kg. W zawodach wystartowało 150 zawodników  z 8 klubów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę