Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Karate od przedszkolaka do staruszka...

- Zajęcia z karate są dobre w każdym wieku – przekonuje sensei Dariusz Syrnicki prezes Łomżyński Klub Karate. - Przekonuje się o tym coraz więcej osób na całym świecie – także w Łomży – dodaje. Klub właśnie postanowił uruchomić zajęcia w dwóch zupełnie nowych grupach wiekowych. Jedna z nich ma skupić maluchów w wieku 5 – 7 lat, druga osoby zupełnie dorosłe.

Jak podkreśla Dariusz Syrnicki zajęcia dla maluchów zorganizowano niejako w odpowiedzi „na zapotrzebowanie rynku”.
- Odebrałem już co najmniej kilkanaście telefonów z pytaniami czy na nasze zajęcia można przyprowadzić takie małe, kilkuletnie dzieci. W tym wypadku treningi bardziej będą przypominały zabawę – mówi.
Niemniej zajęcia z maluchami poprowadzi profesjonalistka - sensei Anna Kaczyńska, v-ce mistrzyni Europy, Mistrzyni Ameryk, absolwentka AWF.
- Najmłodszych zapraszamy we wszystkie wtorki już od 7.04.09 do siedziby naszego klubu przy Al. Legionów 60A o godz. 16.00. (telefon sensei Ani to: 509 166 112) – podaje Syrnicki.

W tym samym dniu, tyle że cztery godziny później (7.04.09, godz. 20.00) rusza grupa dla służb mundurowych i osób dorosłych. Treningi w tej grupie będą się odbywać we wtorki i piątki od godz. 20.00, również w siedzibie klubu. Poprowadzi je sensei Dariusz Syrnicki, trener i prezes Łomżyńskiego Klubu Karate. Program przewiduje: podniesienie ogólnej sprawności organizmu, naukę podstaw walki, poprawę koordynacji ruchowej. Bliższe informacje pod nr. tel: 512 319 088.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę