Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Udany seniorski debiut Zajkowskiej

Główne zdjęcie
Aleksandra Zajkowska (fot. archiwum)

Podczas odbywających się w Puławach Mistrzostw Polski Makroregionu Wschodniego Aleksandra Zajkowska, utalentowana młoda zawodniczka Łomżyńskiego Klubu Karate za debiutowała w kategorii seniorskiej. Debiut był niezwykle udany. Zawodniczka wywalczyła złoty medal w kumite (walki) oraz brązowy w kata (układy). - Ola bardzo dobrze i bez kompleksów walczyła w mocno obsadzonej kategorii seniorek, rozstrzygając swoje pojedynki już w pierwszych rundach – mówi Dariusz Syrnicki prezes ŁKK.

W zawodach w Puławach uczestniczyło w 178 zawodników reprezentujących 24 kluby z województw: podlaskiego, mazowieckiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. Zawody odbywały się zarówno w kategorii senior, jak również i junior. Z reprezentantów Łomżyńskiego Klubu Karate, poza Olą, dobrze zaprezentowali się także: Maciej Roszkowski, Firangiz Idrisli, Karolina Chaberek oraz Martyna Ramotowska, którzy wywalczyli brązowe medale w kategorii junior.
W reprezentacji klubu zabrakło Łukasza Lubiejewskiego, brązowego medalisty Pucharu Polski, którego przez wyjazdem do Puław powstrzymała choroba.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę