Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Polska – Belgia w Łomży

W najbliższą środę mieszkańcy Łomży będą mieli okazję zobaczyć na żywo najlepszych polskich tenisistów stołowych. Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich rozegrany zostanie mecz Polska – Belgia w ramach Europejskiej Ligi Narodów. To międzynarodowe rozgrywki organizowane przez Europejską Unię Tenisa Stołowego. Trener reprezentacji Polski Tomasz Krzeszewski na ten mecz powołał następujący skład: Artur Daniel, Wang Zeng Yi, Jakub Kosowski i Paweł Chmiel.

Belgowie na mecz do Łomży mają przyjechać w następującym składzie: Bratanov Martin, Vostes Yannick, Rogiers Benjamin, Vitta Kilomo.

Mecz rozpocznie się środę (1 kwietnia) o godzinie 18.00 w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży, ul. Księżnej Anny 18. Bilety - 10 zł można nabyć w siedzibie Klubu Uczelnianego AZS PWSIP w Łomży, ul. Akademicka 14 oraz w Galerii pod Arkadami przy Starym Rynku w Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę