Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Szczęśliwa „trzynastka”

Główne zdjęcie
Paweł Grygo - 13. w Półmaratonie Warszawskim 2009

Blisko cztery tysiące biegaczy pokonało w niedzielę dystans 21 km i 196 metrów czwartego Półmaratonu Warszawskiego. Wśród nich byli także biegacze z Łomży. Najlepiej z „naszych” zaprezentował się Paweł Grygo, który zajął 13 miejsce. Na pokonanie całej trasy półmaratonu potrzebował 1 godziny 12 minut i 16 sekund. Paweł Grygo zajął też 1 miejsce i otrzymał statuetkę w klasyfikacji pracowników oświaty.

Kolejny z „naszych” biegaczy - Piotr Burnos – w klasyfikacji generalnej zajął 107 miejsce (czas 1:22:30), ale wśród pracowników służby zdrowia był pierwszy, za co także otrzymał specjalną statuetkę.  Mariusz Niziński, który na metę dobiegł nieco ponad 10 minut później - 1:33:25 – zajął 431 miejsce.

Troje łomżan po raz pierwszy przebiegło tak długi dystans. To Zbigniew Burnos  - 1522 miejsce - z czasem 1:49:48, Wioletta Pędzich - 2018 miejsce - z czasem 1:56:16 i Tadeusz Wyrwas - 2059 miejsce - z czasem 1:56:46

Foto: Paweł Grygo - 13. w Półmaratonie Warszawskim 2009
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę