Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

ŁKS ponownie zagra u siebie

Piłkarze ŁKS-u Łomża nie poddają się. W sobotę, na stadionie przy ulicy Zjazd, będą podejmować piłkarzy Concordii Piotrków Trybunalski. Będzie to trzeci mecz „młodego” ŁKS-u Łomża. Przypomnijmy, wobec tragicznej sytuacji finansowej, w klubie zostali tylko wychowankowie i pierwszy zespół ŁKS-u składa się przede wszystkim z nastolatków - piłkarzy drużyny juniorów starszych. Pierwszy wiosenny mecz ŁKS-u na stadionie przy ul. Zjazd oglądało aż około 800 kibiców. Piłkarze i działacze klubu liczą, że i tym razem będzie podobnie.

Przeciwnik – zespół Concordia Piotrków Trybunalski  - zajmuje 13. miejsce w tabeli drugoligowych rozgrywek grupy wschodniej, ale i tak jest znacznie wyżej niż drużyna gospodarzy. Po ubiegłotygodniowej wysokiej porażce z Feskovitą, ŁKS spadł na ostatnie – 18. miejsce.   
Jak podkreśla trener Dariusz Narolewski piłkarze są jednak zmobilizowani żeby walczyć i zdobyć choćby pierwszy punkt.
- Gramy przed własną publicznością, więc wiadomo, że będziemy chcieli się pokazać z jak najlepszej strony - mówi szkoleniowiec ŁKS-u.
Trener dodaje jednak, że przeciwnik jest jednak wymagający. Poza tym mimo, że do drużyny wraca już Mateusz Sowa, to ŁKS w dalszym ciągu będzie osłabiony tym razem brakiem Bartłomieja Możarowskiego, który po kontuzji ma nogę w gipsie.

Mecz ŁKS Łomża - Concordia Piotrków Trybunalski w sobotę (28.03.2009), o godzinie  14:00 na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę