Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Wyganiali zimę z Łomży...

Główne zdjęcie
Zwycięzcy Biegu Wiosennego

Paweł Grygo z Łomży najszybciej pokonał trasę dziesięciokilometrowego Biegu Wiosennego rozegranego w niedzielę w Łomży. Zawody, mimo niekorzystnej pogody, ukończyło 65 osób w tym 10 kobiet. Aby „wygonić zimę” do miasta, na zaproszenie Łomżyńskiego Klubu Biegowego, który zorganizował zawody, przyjechali biegacze z Grajewa, Ostrołęki, Szczytna, Kętrzyna, Hajnówki, Białegostoku, Bielska Podlaskiego, Warszawy, Olsztyna i Radzymin.

Paweł Grygo na pokonanie dziesięciokilometrowej trasy potrzebował 34 minuty i 15 sekund. Linie mety jako drugi przebiegł Karol Krzyżanowski z Grajewa (36:50), a trzeci był Daniel Mitkowski z Olsztyna (37:07).
Wśród kobiet najlepsza okazała się Dąbrowska Justyna z Jedwabnego. Ona na pokonanie tej trasy potrzebowała 46 minut i 21 sekund. Druga była Cymek Sylwia z Kalinowa (47:07) a trzecia Terebun Monika z Bielska Podlaskiego (47:30).

Szczegóły imprez biegowych organizowanych w Łomży są dostępne na stronie www.kblomza.republika.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę