Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Wysoka przegrana ŁKS-u w Wysokiem Mazowieckiem

Nie było niespodzianki na boisku w Wysokiem Mazowieckiem. Piłkarze ŁKS-u Łomża wysoko – 6 : 0 - ulegli tamtejszej Freskovice. Pierwszą bramkę łomżanie stracili już w drugiej minucie meczu. Gospodarze cały czas dominowali. Do przerwy prowadzili 3 : 0. W drugiej połowie obraz gry także się nie zmienił, za wyjątkiem tego, że od 66 minuty spotkanie ŁKS grał w dziesiątkę. Po dwóch żółtych i w konsekwencji czerwonej kartce boisko musiał opuścić Mateusz Dębski.

Gospodarze byli faworytami tego spotkania i od pierwszego gwizdka sędziego widać było że nie zamierzają dać fory młodemu ŁKS-owi. Już po pierwszej akcji gospodarze zyskują przewagę. Piłkę do bramki Rafała Kuzi skierował Tomasz Jakuszewski. Ten sam zawodnik jest także strzelcem drugiego gola dla gospodarzy w 12 minucie spotkania. Kolejne dwie bramki, w 18. i 54. minucie meczu, zdobył Dzidosław Żuberek, a autorem piątego i szóstego gola, był były zawodnik ŁKS-u  Tomasz Bzdęg (68. i 86.)


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę