Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Derby Łomżyńskiego

Piłkarze drugoligowego ŁKS Łomża w najbliższą niedzielę wyjeżdżają do Wysokiego Mazowicekiego gdzie zmierzą się z tamtejszą Freskovitą. Faworytem będzie zespół gospodarzy, którego ambicja jest nawet walka o awans na zaplecze piłkarskiej ekstraklasy. ŁKS chce tylko godnie spaść... Warto jednak zauważyć, że jesienią przed spotkanie tych drużyn także wszyscy wskazywali na Freskovitę, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a niewiele brakowało by to ŁKS wygrał. - Na pewno się nie poddamy. Będziemy walczyć – mówi Dariusz Narolewski trener ŁKS-u Łomża.

Szkoleniowiec łomżan zdaje sobie sprawę, że przeciwnik jest znacznie wyżej w ligowej tabeli niż ŁKS i w dodatku z ambicjami...  Poza tym we Freskovicie grają znacznie bardziej doświadczeni piłkarze niż w zespole z Łomży, który – przypomnijmy – składa się przede wszystkim z kilkunastolatków.  Z gospodarzami zagra także dwóch piłkarzy, którzy jeszcze niedawno grali w barwach ŁKS-u. To napastnik Tomasz Bzdęga i obrońca Paweł Galiński.
- Będzie ciężko walczyć o punkty, ale na pewno my się nie poddamy – zapewnia Dariusz Narolewski.
W Wysokiem Mazowieckiem w ŁKS-ie nie wystąpi Mateusz Sowa, który pojechał na zgrupowanie kadry.
- Trzeba będzie go jakoś zastąpić, ale spróbujemy – mówi Narolewski. - Możemy zagwarantować, że tak jak w ostatnim meczu w Łomży, także w Wysokiem będzie walczyć – dodaje szkoleniowiec.      
Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu, na inaugurację wiosennej rundy rozgrywek, obie drużny doznały porażek. Łomżanie na własnym boisku ulegli 0: 2  zespołowi Okocimski KS Brzesko, a Freskovita Wysokie Mazowieckie na wyjeździe przegrała z Kolejarzem Stróże 1 : 2.

Mecz 21 kolejki II ligi piłkarskiej grupy wschodniej - Freskovita Wysokie Mazowieckie – ŁKS Łomża odbędzie się w niedzielę 22 marca o godz. 14:00  na stadionie przy ul. 1 Maja 14 w Wysokiem Mazowieckiem. (Bilety w cenie: normalny 10zł; ulgowy 5 zł)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę