Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Młodzi piłkarze z Łomży pojadą na testy do Gdańska

Główne zdjęcie
"Młody" ŁKS Łomża

Sześciu młodych (z rocznika 93) piłkarzy ŁKS Łomża dostało zaproszenie na testy do klubu ekstraklasy Lechia Gdańsk. Jak podkreśla Marcin Mroczkowski, trener łomżyńskich piłkarzy, dla chłopców to duże wyróżnienie na, które swoją grą na pewno zasłużyli.

Zaproszeni zawodnicy to: Patryk Szymański, Adrian Mleczek, Bartosz Pyko, Marcin Konopka, Maciej Malinowski i Rafał Godlewski. Testy odbędą się pod koniec marca. Młodzi piłkarze ŁKS-u w Gdański będą przebywać trzy dni.
Wszyscy zaproszeni na testy do Lechii Gdańsk, na co dzień uczą się w klasie sportowej o profilu piłki nożnej w Publicznym Gimnazjum nr 8 w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę