Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Kibice: „(...) z wynikami, ŁKS jesteśmy z wami”

Główne zdjęcie
Trzaska Artur i Cychol Robert

Około 800 kibiców przyszło dopingować ŁKS Łomża w meczu z Okocimskim KS Brzesko. W sobotę na stadionie przy ulic Zjazd drużyna wychowanków ŁKS-u zainaugurowała wiosenną rundę rozgrywek piłkarskiej drugiej ligi. Łomżanie przegrali 0 : 2, ale złożony w przeważającej większości z kilkunastoletnich chłopców zespół, przy gromkim wsparciu kibiców, walczył przez całe 90 minut.

Zwycięstwo gości było jak najbardziej zasłużone, choć poziom gry reprezentowany przez zespół Okocimskiego Brzeska nie zachwycał. Łomżanie bramki stracili po ewidentnych swoich błędach. Przy pierwszym golu Łukasza Szczoczarza w 20 minucie gry,  błąd popełnił bramkarz Rafał Kuzia, przy drugim Tomasz Ogara, tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, błąd popełnili obrońcy ŁKS-u. Po meczu trener gości komplementował zarówno młodych piłkarzy ŁKS-u jak i kibiców Łomży
- Przeróżne informacje docierały do nas przed tym meczem. Nie wiedzieliśmy czy ŁKS przystąpi do rozgrywek, ale jestem pod wrażeniem organizacji i kibiców ŁKS-u - mówił Jerzy Wójcik, trener  zespołu z Brzeska. - Ich zaangażowanie i doping jest budujący nie tylko dla ŁKS-u ale także dla nas – dodawał. 
Mówiąc o piłkarzach ŁKS-u trener gości podkreślał ich „ogromne serce do walki” jakie pokazali w tym spotkaniu. - Widać brak doświadczenia i ogrania młodych piłkarzy ŁKS-u, ale życzę aby sport i piłka nożna mogła się w Łomży dalej rozwijać – dodawał.

Za zaangażowanie w meczu piłkarzom ŁKS-u dziękował także trener Dariusz Narolewski.
- Wypadliśmy nienajgorzej, choć braki w wyszkoleniu i technice były widoczne. Mam nadzieję że z czasem będzie lepiej – mówił Narolewski dziękując przy okazji wszystkim którzy przyczynili się do tego, że drużyna ŁKS-u Łomża mogła przystąpić do wiosennej rundy rozgrywek.

Obecny podczas pomeczowej konferencji prasowej kurator ŁKS-u Wincenty Wybranowski zapewnił, że drużyna będzie uczestniczyła w kolejnych ligowych spotkaniach. Za tydzień, w niedzielę 22 marca, ŁKS Łomża wyjedzie do Wysokiego Mazowieckiego, gdzie będzie podejmowany przez tamtejszż Freskovitę.

Foto: Trzaska Artur i Cychol Robert
Foto: Tarnowski Łukasz
Foto: Ławka rezerwowych ŁKS-u
Foto: (ŁKS) Dembski Mateusz
Foto: Szczoczarz Łukasz i Urban Rafał
Foto: Bramkarz Rafał Kuzia
Foto: Piłka wymyka się bramkarzowi
Foto: Rozpacz po stracie pierwszej bramki
Foto: (ŁKS) Płatuński Dawid
Foto: (ŁKS) Dembski Mateusz
Foto: (ŁKS) Trzaska Artur
Foto:
Foto:
Foto: Rafał Kuzia  i Trzaska Artur
Foto: I trener Ryszard Milewski
Foto: II trener ŁKS-u Dariusz Narolewski
Foto: (ŁKS) Urban Rafał
Foto: (ŁKS) Płatuński Dawid
Foto: (ŁKS) Laskowski Mateusz i Palczewski Maciej
Foto: doskonała interwencja Rafała Kuzi
Foto:
Foto: (ŁKS) Antolak Cezary
Foto: Podziękowania od kibiców ... i ... dla kibiców
Foto: Kurator ŁKS-u Wincenty Wybranowski i II trener Dariusz Narolewski
Foto: Kurator ŁKS-u Wincenty Wybranowski, II trener Dariusz Narolewski i trener Okocimski Brzesko Wościk Jerzy
Foto: II trener ŁKS-u Dariusz Narolewski
Foto: II trener Dariusz Narolewski i trener Okocimski Brzesko Wościk Jerzy

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę