Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pospolite ruszenie na stadionie...

Kilkadziesiąt osób zgarnia śnieg na stadionie miejskim przy ulicy Zjazd w Łomży. To piłkarze, kibice, sympatycy... Wszyscy odpowiedzieli na wezwanie kuratora klubu, który przed południem zaapelował o pomoc w uprzątnięciu, przed jutrzejszym meczem, zalegającego na boisku śniegu. W sobotę ŁKS-u Łomża meczem z Okocimskim KS Brzesko ma zainaugurować wiosenną rundę rozgrywek, ale jeszcze dziś przed południem cały stadion przykryty był grubą warstwą śniegu...

- Każda para rąk i każda łopata będzie się liczyć, bo tylko ręczne zebranie wchodzi w grę – apelował kurator Wincenty Wybranowski.
„Pospolite” odśnieżanie boiska ma się odbywać do skutku...

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę