Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

ŁKS mimo przeciwności zagra w II lidze

Mimo wielu „przykrych i niezrozumiałych decyzji” ŁKS Łomża zagra w wiosennej rundzie rozgrywek II ligi piłkarskiej – zapewnia kurator klubu mecenas Wincenty Wybranowski. - ŁKS będzie reprezentować drużyna wychowanków. Jeszcze w tym tygodniu nastąpi oficjalna prezentacja drużyny – informuje w specjalnym komunikacie rozesłanym do lokalnych mediów. Najbliższy mecz ŁKS odbędzie się z Okocimskim Brzesko w najbliższą sobotę o godz. 14.00 na stadionie przy ulic Zjazd w Łomży.

- Ostatni tydzień przyniósł dla ŁKS-u wiele przykrych i niezrozumiałych decyzji, znanych opinii publicznej. Ale muszę przyznać, że ŁKS miał i ma wielu przyjaciół, kibiców i sponsorów, którzy w tych dniach pokazali swoją solidarność z Klubem – napisał w komunikacie kurator Wincenty Wybranowski. -  Przez ostatni weekend odbyłem poważne rozmowy ze środowiskiem łomżyńskiego biznesu, które pozwalają na podjęcie decyzji o wystartowaniu w II ligowych bojach – dodaje, podkreślając, że w klubie praktycznie zostali jedynie wychowankowie Łomżyńskiego Klubu Sportowego i to właśnie taka drużyna będzie reprezentować ŁKS.  - Zdajemy sobie sprawę, że będzie to trudna walka, ale jedynie podjęcie tej walki daje szansę na uratowanie tego Klubu przed jego zniknięciem z mapy Polski – napisał kurator. -  Myślę że wszyscy kibicie, sympatycy i mieszkańcy Łomży docenią decyzję o walce tych młodych chłopców w reprezentowaniu barw Łomżyńskiego Klubu Sportowego na arenach sportowych Łomży i poza nią - dodał.

Kurator poinformował także, że w piątek została podpisana umowa z MPGKiM w Łomży na użyczenie stadionu do końca sierpnia 2009 r. To właśnie na stadionie przy ulic Zjazd w najbliższą sobotę, o godz. 14.00,  odbędzie się z pierwszy tej wiosny ligowy mecz ŁKS-u z zespołem Okocimskim KS Brzesko. Ceny biletów ustalono następująco: dziewczyny, kobiety i dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne, dzieci 8-14 lat - 5 zł, młodzież 15-18 lat -10 zł, dorośli - 15zł. Oczywiście wejście za okazaniem dokumentu tożsamości.

Kurator Wybranowski po raz kolejny zachęca sympatyków i kibiców ŁKS-u do wsparcia finansowego lub organizacyjnego Klub.
- Jest jeszcze wiele do zrobienia - podkreśla kurator i zaprasza do biura ŁKS-u przy ul Zjazd 18 w godz. 10.00-14.00.

Przypomnijmy: przed dwoma tygodniami wsparcia finansowego borykającemu się z ogromnymi problemami finansowymi klubowi (dług może już przekraczać milion złotych) odmówił prezydent Jerzy Brzeziński mówiąc, że „nie godzi się” na przegłosowany przez radnych wniosek o wsparcie klubu kwotą ponad 200 tys zł z budżetu miasta, po czym kilka dni później Royal Unibrew właściciel browaru w Łomży – wieloletni główny sponsor ŁKS Łomża - ogłosił  że nie będzie kontynuował współpracy z klubem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę