Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Łomżyńscy karatecy najlepsi w województwie

Główne zdjęcie
Ola Zajkowska na najwyższym podium

W odbywających się w Grajewie jubileuszowych – X Mistrzostwach Województwa Podlaskiego, karatecy z Łomżyńskiego Klubu Karate wywalczyli drużynowo pierwsze miejsce, przełamując po raz pierwszy w historii hegemonię klubu z Suwałk. W sumie zawodnicy z Łomży wywalczyli 102 punkty, o 6 wyprzedzając klub z Suwałk i aż o 62 trzeci w klasyfikacji Augustowski Klub Karate. Łomżyńscy zawodnicy zdobyli 32 medale – 11 złotych, 6 srebrnych i 15 brązowych.

- Bardzo dobrze zaprezentowała się Ola Zajkowska, która w finale pokonała swoją największą rywalkę w regionie - Dominikę Lisiewicz z Suwałk, aktualną mistrzynię Europy w kategorii juniorki młodsze – mówi Dariusz Syrnicki sensei Łomżyńskiego Klubu Karate. - Na wyróżnienie zasługują również: zwycięzca w kategorii junior młodszy – Łukasz Lubiejewski oraz triumfator kategorii młodzików - Maciej Tercjak, którzy mieli bardzo wymagających przeciwników w walkach finałowych, medalistów Pucharu Polski i Mistrzostw Polski – dodaje Syrnicki.
Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli również: Natalia Sieniawska, Klaudia Roszkowska, Edyta Pankowska - w kumite w swoich kategoriach wagowych oraz w kategoriach wiekowych kata: Piotr Ramotowski, Weronika Zarańska, Karolina Mroczkowska, Karolina Zajkowska i Aleksandra Zajkowska. W sumie w zawodach wzięło udział 186 zawodników z 6 ośrodków województwa podlaskiego, w tym około 50-ciu z Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę