Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Sukcesy biegaczy

22.02 w Stoczku Łukowskim odbył się IX Ogólnopolski Bieg Uliczny „ Grzmią Pod Stoczkiem Armaty”. Na starcie stanęło 166 biegaczy z całej polski. Sportowcy mieli do pokonania 11 km na bardzo ciężkiej trasie w typowo zimowych warunkach z licznymi podbiegami. W kat open IV m zajął Paweł Grygo, w kat 30-39 lat przebieg jako I , natomiast Piotr Burnos był 10 w tej samej kategorii wiekowej. Niziński Mariusz również był 10, ale w kategorii M – 50.

Mariusz Niziński startował tydzień wcześniej w Trzemesznie koło Gniezna, gdzie  wystartowało do biegu na 15 km 654 osoby co jest rekordem uczestnictwa w tej imprezie. Mariusz w swojej kategorii uplasował się na XXIII miejscu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę