Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Maraton tenisistek „Wałkuskich”

Grająca w I lidze tenisa stołowego kobiet drużyna AZS PWSiP Wałkuscy Łomża przez dwa dni rozegrała dwa ligowe mecze. W sobotę (14 lutego) na własnym parkiecie łomżanki uległy zespołowi IKTS Noteć Inowrocław 3 : 7, po czym w niedzielę na wyjeździe 7 : 3 pokonały drużynę TG Sokół Gniewkowo. Drużyna „Wałkuskich” jest beniaminkiem w I lidze tenisa stołowego kobiet i obecnie zajmuje 5 miejsce w tabeli liczącej 10 drużyn.

Mimo sobotniej porażki z drużyną IKTS Inowrocław, na słowo uznania zasługuje tenisistka „Wałkkuskich” Ren Bingram, która nie dała szans o wiele bardziej utytułowanym zawodniczkom IKTS - reprezentantkom Polski - Monice Perzynie i Alinie Mikijaniec pokonując je w setach 3:0.

W niedzielę zawodniczki AZS Wałkuscy rozegrały kolejny mecz w swojej grupie z  TG Sokół Gniewkowo. Tym razem zwycięstwo łomżanek było bezdyskusyjne. Łomżanki pokonały je 7 : 3, a punkty dla zespołu zdobyły: Ren Bingran – 2,5, Monika Narolewska – 2, Weronika Łuba – 2 i
Karolina Gołąbiewska – 0,5.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę