Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejny sukces Zajkowskiej

Młoda łomżyńska karateczka Aleksandra Zajkowska (Łomżyński Klub Karate) odniosła kolejny sukces. Po zdobyciu w styczniu w Los Angeles złotego medalu w otwartych wagowych Mistrzostw Stanów Zjednoczonych w Karate Kyokushin, teraz nie miała sobie równych we Wrocławiu, gdzie odbył się III Międzynarodowy Turniej Juniorów Karate Kyokushin. Ola zdobyła złoto wśród juniorek młodszych w kategorii Kata.


W rozegranym w sobotę na obiektach wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego  Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Juniorów startowało ponad 170 zawodników z Austrii, Czech, Bułgarii, Słowacji, Niemiec, Węgier, Ukrainy oraz 22 klubów karate z Polski.
Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z Ukrainy, Bułgarii i Węgier i Polski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę