Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Teatrzyk "CUDOWNA JABŁOŃ"

We wtorek 10 lutego br. nasze dzieci obejrzały teatrzyk „Cudowna jabłoń”. Zaciekawienie, wśród małych widzów, losami bohaterów rosło z minuty na minutę. Nie bez znaczenia była dla dziecka bliskość sceny, dekoracji, kukiełek czy aktorów. Walory estetyczne to nie wszystko. Największa wartość bajki spoczywa w sferze moralnej. Możemy chwalić lub ganić postępowanie osób, lub uczłowieczonych rzeczy; uczyć dziecko odróżniania dobra od zła. Zachęcamy Rodziców do wykorzystania bajek w wychowaniu Swoich pociech. Trzeba jednak zadbać o to, aby świat w przekazywanych bajkach był naprawdę bajkowy. Aby był dobry, piękny, aby to co jest złe w końcu zmieniło się na dobre, aby nie było w nim zemsty, ale przebaczenie, a zamiast podstępu – prawda i szlachetność, nie strach i tchórzostwo, ale odwaga prowadząca do radosnego zwycięstwa.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 11 lutego 2009 06:27
Data ostatniej edycji: śr, 11 lutego 2009 15:37:55

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę