Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sto lat, sto lat...

A dla kogo? Oczywiście kochanym Babciom i Dziadkom z okazji Ich święta. Nasze przedszkolaki juz od początku Nowego Roku starannie uczyły się wierszyków , piosenek; wycinały , malowały lub lepiły upominki, laurki dla Babć i Dziadków. A w dniach między 16 a 23 stycznia pokazały, w swych występach, jak naprawdę kochają i jak gorąco dziękują Babciom i Dziadkom. W nie jednych oczach zabłysły łzy wzruszenia. Pani Dyrektor i Pracownicy całego przedszkola dołączają się do tych życzeń: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 07 lutego 2009 15:43
Data ostatniej edycji: śr, 11 lutego 2009 15:42:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę