Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

ŁKS tonie

Główne zdjęcie
archiwum (fot.Marek Maliszewski/4lomza.pl)

Wydział Dyscypliny PZPN nałożył na łomżyński klub zakaz transferowy z powodu zaległości finansowych wobec piłkarzy – podano na stronie internetowej Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. - Żeby móc potwierdzić nowych graczy ŁKS będzie musiał spłacić zaległości wobec byłych i obecnych graczy, zapłacić długi wobec federacji piłkarskiej - około 100 tysięcy złotych – czytamy w opublikowanym wczoraj artykule.

Najbliższe dni powinny wyjaśnić czy ŁKS przystąpi do rundy rewanżowej. Na dzień dzisiejszy zespół nie istnieje i jeśli nie nastąpią radykalne zmiany na lepsze, to drużyna wycofa się z rozgrywek i w nowym sezonie rozpocznie występy od IV ligi (wycofanie się z rozgrywek łączy się z degradacją aż o dwie klasy rozgrywkowe) - napisano w artykule opublikowanym na www.podlaskizpn.org
 
Pieniądze z miasta?
Tymczasem wczoraj odbyło się spotkanie kuratora ŁKS-u mecenasa Wincentego Wybranowskiego z prezydium Rady Miejskiej Łomży. Co z tego wynikło? Ano niewiele, żeby nie powiedzieć nic.
- Pogadali, pogadali i to wszystko – mówi Wiesław Grzymała przewodniczący Rady Miasta. - Kurator nas przekonywał, że prezydent Brzeziński jest gotowy dać środki, jeśli będzie odpowiednia uchwała Rady Miasta. Ale zgodnie z prawem, po uchwaleniu budżetu, wniosek musi wyjść od prezydenta – podkreśla Grzymała. - Jeśli będzie wniosek prezydenta to jestem gotowy zwołać nawet nadzwyczajna sesję Rady Miasta – dodaje.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę