Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 04 października 2023 napisz DONOS@

NAGRODA „BURSZTYNOWEGO KIERCA"

W 1996 roku Muzeum rozpoczęło przyznawanie własnej nagrody „Bursztynowego Kierca". Jej celem jest uhonorowanie szczególnych zasług dla Muzeum, długoletniej, często bezinteresownej współpracy oraz wkładu w rozwój, działalność i popularyzację naszej instytucji. Laureaci są nagradzani miniaturą tradycyjnego elementu zdobniczego wnętrza chaty kurpiowskiej - kiercem. Wykonany on jest z odpowiednio dobranych bryłek bursztynu, młodych szyszek sosnowych i słomy. Wręczany laureatom kierec został zaprojektowany i wykonany przez pracowników naszego muzeum - Bronisławę Naleśniak i Przemysława Adamowskiego.

Grzegorz Gwizdon
śr, 04 lutego 2009 04:55
Data ostatniej edycji: śr, 11 lutego 2009 07:43:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę