Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Tuż za podium...

Główne zdjęcie
Kamila Świniarska

Czwarte miejsce zajęły zawodniczki AZS PWSIP Wałkuscy Łomża w ogólnopolskim finale akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Krakowie. Drużyna, w której skład weszły Kamila Świniarska, Katarzyna Listwon, Katarzyna Skibniewska - studentki wychowania fizycznego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży - w walce o brąz musiały uznać wyższość reprezentantek Uniwersytetu Warszawskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę