Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kurator w ŁKS-ie

Zgodnie z oczekiwaniami mecenas Wincenty Wybranowski został powołany przez sąd na kuratora Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Informację tę potwierdził sędzia Jan Leszczewski rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Łomży. Na kuratora klubu Wybranowskiego wskazali sami członkowie ostatniego zarządu ŁKS-u. Formalnie o jego powołanie do sądu wystąpił jednak prezydent Łomży Jerzy Brzeziński.

Wybranowski to już drugi kurator ŁKS-u. Niewiele ponad rok temu (15 stycznia 2008 roku) na pierwszego kuratora klubu powołano Jana Gąsiorka. Wówczas oczekiwano, że uda mu się wyprowadzić klub „na prostą” zarówno pod względem finansowym jak i organizacyjnym. Okazało się jednak, że ta sztuka mu się nie udała, a efektem jego działalności – jak powtarzają działacze ŁKS-u było doprowadzeni do jeszcze większego zadłużenia klubu. Niekwestionowanym sukcesem Gąsiorka było natomiast doprowadzenie już w nieco ponad miesiąc od powołania (20 lutego 2008 roku) do wyboru nowych władz klubu. Czy Wybranowskiemu również uda się ta sztuka?

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę