Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.lks.4lomza.pl

Sowa talentem

Pomocnik Łomżyńskiego Klubu Sportowego Mateusz Sowa, został dostrzeżony przez dziennikarzy Tygodnika Piłka Nożna w prestiżowej klasyfikacji Talenty 2008. 18-letni wychowanek ŁKS-u, którego pozyskaniem poważnie zainteresowana jest Lechia Gdańsk, znalazł się na szóstej pozycji wśród ośmiu sklasyfikowanych polskich defensywnych pomocników, którzy urodzili się nie wcześniej niż w 1987 roku.

Mateusz Sowa dotychczas w pierwszym zespole ŁKS-u rozegrał 12 meczów, w tym 2 od pierwszej do ostatniej minuty. W ubiegłym roku był powoływany przez Michała Globisza na zgrupowania polskiej kadry U-18.
 

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę