Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Bal karnawałowy

Dnia 8 stycznia 2009 karnawałowym balem przedszkolaki powitały Nowy Rok 2009. Juz od rana przedszkole zamieniło sie w baśniową krainę pełną Księżniczek, Królewiczów, Czerwonych Kapturków , Wróżek, Biedronek, Spider-Man`ów, Power Rangers`ów, Smoków, Zorro i innych mniej lub bardziej znanych postaci. A dzięki temu, że na dworze była prawdziwa zimowa pogoda to przybyli również trzy Mikołaje. Zabawa była super, bawiły sie Dzieci, Nauczycielki , Mikołaje i Rodzice. Na koniec trzeba było koniecznie zrobić pamiątkowe zdjęcie, bo już taki bal się nie powtórzy. Wszystkim życzymy SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2009 !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 27 stycznia 2009 23:17
Data ostatniej edycji: wt, 27 stycznia 2009 23:57:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę