Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Amerykański sukces Kaczyńskiej i Zajkowskiej

Główne zdjęcie
Anna Kaczyńska (po prawej) i Ola Zajkowska po wrześniowych Mistrzostwach Ameryk w Nowym Jorku.

Anna Kaczyńska i Aleksandra Zajkowska dwie zawodniczki wywodzące się z Łomżyńskiego Klubu Karate zdobyły złote medale podczas odbywających się w niedzielę w Los Angeles otwartych wagowych Mistrzostw Stanów Zjednoczonych w Karate Kyokushin. Rozgrywane rokrocznie zawody w Los Angeles są bardzo prestiżowe i stanowią eliminacje do Mistrzostw Świata, które odbędą się w sierpniu w Tokyo.

- Po dobrym występie w Pucharze Polski w październiku 2008, ostatni okres Ola bardzo dobrze przepracowała szczególnie pod względem kondycyjnym i wydolnościowym. Ciszę się, że nasza wspólna praca przyniosła znakomity efekt -  powiedział zadowolony klubowy trener obu zawodniczek, Dariusz Syrnicki (1 Dan). - Z informacji jakie uzyskałem wynika, że walki półfinałowa i finałowa były bardzo trudne i dogrywki decydowały o zwycięstwie. Walkę finałową Oli udało się zakończyć poprzez czyste trafienie. W mojej ocenie jej start jest potwierdzeniem rozwoju umiejętności technicznych i taktycznych zdobytych podczas treningów w Łomżyńskim Klubie Karate. Ania Kaczyńska natomiast kolejny raz potwierdza swoje miejsce w światowej czołówce. W swojej kategorii także udowodniła mistrzowskie umiejętności wygrywając z utytułowanymi przeciwniczkami. Gratuluję dziewczynom – dodawał Syrnicki (1 Dan).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę