Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 stycznia 2023 napisz DONOS@

Lubiejewska, Góralczyk, Żebrowska i Wojno na podium w Spale

Z czterema medalami wracają łomżyńscy sportowcy z halowych mistrzostwach Polski juniorów w lekkiej atletyce. Na podium w Spale stanęli Ewelina Lubiejewska (LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża), Adrian Góralczyk (LKS Narew Kurpiewski Łomża), Magdalena Żebrowska (LKS Narew Kurpiewski Łomża) i Arkadiusz Wojno (LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża).

W zawodach, które przez ostatnie cztery dni odbywały się w Spale, łącznie rywalizowało blisko 900 zawodniczek i zawodników ze 180 klubów.  
Z łomżyńskich zawodników najlepiej zaprezentowali się: Ewelina Lubiejewska z klubu LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, która w biegu na 2000 metrów z czasem 6:40.97 wywalczyła drugie miejsce, i  Adrian Góralczyk z LKS Narew Kurpiewski Łomża, który zdobył srebro w skoku w dal (wynik: 6.78m).
Brązowe medale ze Spały przywieźli  Magdalena Żebrowska i Arkadiusz Wojno. Zawodniczka LKS Narew Kurpiewski Łomża wywalczyła brązowy medal w pchnięciu kulą (13,78). Arkadiusz Wojno, z klubu LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, zajął trzecie miejsce w biegu na 400 metrów (czas: 49,58 sek.)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę