Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Brąz Żebrowskiej

Magdalena Żebrowska zawodniczka klubu LKS Narew Kurpiewski Łomża wywalczyła brązowy medal podczas odbywających się w Spale halowych mistrzostw Polski juniorów w lekkiej atletyce. Zebrowska startowała w konkurencji pchnięcie kulą. Jej wynik to 13 metrów i 78 centymetrów.

Mistrzostwa w tej konkurencji wygrała Paulina Guba (OKS Start Otwock), której wynik (14,90) jest o ponad metr lepszy od wyniku łomżanki. Drugie miejsce zajęła Marta Kaniewska (SL WKS Zawisza Bydgoszcz z wynikiem 14,37.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę