Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżanie pobiegli po puchary w Warszawie

Bieganie staje się najpopularniejsza formą spędzania czasu wolnego... Przekonać się o tym mogli ostatnio mieszkańcy Warszawy. W niedzielę na starcie dwóch biegów stanęło tam ponad tysiąc osób. Wśród zawodników z całej Polski a także zagranicy (m.in. z Litwy, Ukrainy, Rosji, Mołdawii, Hiszpanii i Włoch) było także kilku biegaczy z Łomży. Najlepiej z nich zaprezentował się Paweł Grygo, który w biegu o Puchar Chomiczówki (dystans 15 km), z czasem 54 min 46 sek zajął 20 miejsce.


W biegu o Puchar Chomiczówki, organizowanym już po raz dwudziesty szósty, wystartowało czterech zawodników z Łomży. Poza Pawłem Grygo, który zajął 6 miejsce w kategorii wiekowej mężczyźni w wieku 30-39 lat, pobiegli także Mariusz Niziński (1.06.41, zajął 15 miejsce w kat M 50), Piotr Burnos (1.06.54) i Zbigniew Burnos (1.15.09)
W Biegu o Puchar Bielan (czwarta edycja) na dystansie 5 km udział wzięli Piotr Burnos i Mariusz Niziński. Tym razem  Piotr Burnos (czas 22.06), o całą sekundę był szybszy od Mariusza Nizińskiego (22.07)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę