Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Kierażyński nie będzie kuratorem ŁKS-u

Główne zdjęcie
Jerzy Kierażyński (fot. archiwum)

Jerzy Kierażyński nie może być kuratorem ŁKS-u. Podstawą takiej decyzji sądu nie jest wcale brak kompetencji bo te są wystarczające, ale oświadczenie jakie złożył we wrześniu 2008 roku rezygnując z funkcji w ostatnim zarządzie ŁKS-u. Kierażyński napisał tam m.in., o tym że w obecnej sytuacji nie jest w stanie zrobić nic dobrego dla klubu. W ocenie sądu to przekreśla go jako kandydata kuratora który ma uratować klub.

W tej chwili trwają poszukiwania innego kandydata na kuratora. Sąd rozmawiał z przedstawicielem prezydenta, aby ten szybko wskazał inną osobą, którą sąd będzie mógł niezwłocznie powołać na to stanowisko. Z drugiej strony sąd wystąpił do sądu rejestrowego w Białymstoku, gdzie ma być lista  tzw. „kuratorów zawodowych”, o przesłanie tej liksty do Łomży, aby w razie czego wskazać z niej osobę na kuratora klubu.
 
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę