Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Gotowi na Halowe Mistrzostwa Polski

W minionym tygodniu lekkoatleci Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo” Łomża brali udział w dwóch imprezach halowych, a teraz szykują się na Halowe Mistrzostwa Polski, które w najbliższy weekend odbędą się w Spale. - Myślę, że mamy dwie - trzy szanse medalowe. Jeżeli przywieziemy z tego jeden medal to będzie wszystko zgodnie z planem, bo szanse zawsze dzieli się przez trzy - mówi prezes klubu Andrzej Korytkowski.


Na Halowe Mistrzostwa Polski w Spale 23-25.01.2009r. Klub wystawiał ośmioro zawodników. Jak podkreśla Korytkowski część jedzie po naukę, a część będzie walczyć o wyższe cele.
- Myślę, że mamy dwie - trzy szanse medalowe. Jeżeli przywieziemy z tego jeden medal to będzie wszystko zgodnie z planem, bo szanse zawsze dzieli się przez trzy – mówi Korytkowski. - Chciałbym, aby udało się podtrzymać passę zdobywania medali na Halowych Mistrzostwach Polski bo od 2003 czynimy do nieprzerwanie – dodaje.

Zwodnicy LŁKS w Spale gościli w minionym tygodniu. Tu rozgrywane były Mistrzostwa Śląska. Z sześcioosobowej ekipy piątka zawodników zajęła miejsca na podium. Najlepiej zaprezentował się Arkadiusz Wojno, który zwyciężył w biegu na 300m osiągając czas 34,86, otarł się o Rekord Polski. Zabrakło mu zaledwie 0,27 set.!!  
Kamil Pogorzelski podczas swego debiutu na 600m (w biegu jun. mł.), zajął 1 miejsce i uzyskał bardzo dobry wynik 1.25,30. Michał Niebrzydowski był drugi w biegu na 2000m juniorów młodszych z nowym rekordem życiowym poprawionym o ponad 10 sekund – 5.50,10. Również drugie miejsca zajęli: Daniel Chyliński w biegu juniorów i seniorów na 600m (1.22,93) oraz Ewelina Lubiejewska (jun. mł.), która ustanowiła rekord życiowy na 1000m 3.04,92, a w tym samym biegu na piątym miejscu do mety dobiegła Monika Bagińska 3.06,45 (rek. żyć.)
Lekkoatleci LŁKS  dobrze zaprezentowali się także na mitingu w hali warszawskiego AWF-u. To tu  Ewelina Lubiejewska ustanowiła nowy rekord życiowy 1.43,87 wygrywając swoją serię. W tym samym biegu Patrycja Kosiorek (młodziczka) uzyskała czas 2.01,45. W biegach na 800m  pierwsze miejsca zajęli zawodnicy LŁKS: Katarzyna Smakowska 2.35,30 i Michał Niebrzydowski 2.07,46  
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę