Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pierwszy medal 2009 roku...

Mimo że zima w pełni i minęło dopiero kilkanaście dni nowego roku, lekkoatleci z Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „PREFBET Śniadowo” Łomża już mogą pochwalić się dobrymi startami i pierwszym w tym roku medalem. Michał Niebrzydowski wywalczył złoto w biegu na 2km podczas odbywającego się w sobotę i niedzielę halowego mitingu w Warszawie. Jak podkreśla Andrzej Korytkowski, trener i prezes klubu, na słowa pochwały zasługują także inni zawodnicy, z których aż pięciu podczas tych zawodów ustanowiło swoje rekordy życiowe.

- Michał Niebrzydowski wygrał bieg prowadząc od startu do mety. Monika Bagińska, wygrała swoją serię, a w klasyfikacji ogólnej była tylko za dużo starszymi zawodniczkami., a Ewelina Lubiejewska, zajęła drugie miejsce w swoim biegu prowadząc cały czas i przegrywając dopiero na finiszu – relacjonuje to co działo się w Warszawie Korytkowski.

Oto wyniki lekkoatletów  LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża
Niebrzydowski Michał - 2000m -  miejsce 1 - 6.00,37 (rek. żyć.)
Lubiejewska Ewelina    - 1000m -  miejsce 4 - 3.05,86  (rek. żyć.)
Smakowska Katarzyna - 2000m - miejsce 5 - 7.16,76 (rek. żyć.)
Pogorzelski Kamil – 300m - 38,27 (rek. żyć.)
Kakareko Grzegorz - 300m - 37,60
Bagińska Monika – 600m - miejsce 4 – 1.41,37 (rek.  żyć.)
Chyliński Daniel - 600m - miejsce 5 - 1.24,23

W najbliższym czasie naszych zawodników LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża czekają starty w Spale na Halowych Mistrzostwach Polski (23-25.01.2009)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę