Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

W nowy rok z nowymi nadziejami...

Główne zdjęcie
Zbigniew Sasinowski

- ŁKS nie przestanie istnieć. Będą kłopoty, ale… mamy zamiar pozostać w II lidze – mówi były prezes zarządu ŁKS-u Zbigniew Sasinowski. W tym tygodniu powinien zostać powołany kurator klubu. Sąd, do którego o powołanie kuratora w ubiegłym tygodniu wystąpił prezydent Jerzy Brzeziński, poprosił prezydent o wskazanie osoby, która miałaby zostać kuratorem. Prezydent wniosek przesłał do działaczy klubu, a ci wybrali... Kogo? tego nie chcą zdradzić. - Będzie to osoba z Łomży, która dobrze zna klub i jego problemy. Nie chcemy aby powtórzyła się sytuacja z ubiegłego roku – mówi Sasinowski.

Ostatni prezes ŁKS-u Łomża, ma nadzieję, że teraz sprawy klubu potoczą się już w dobrym kierunku.   
- Gorzej już było, teraz może być tylko lepiej – mówi Zbigniew Sasinowski. - Pan prezydent też przemyślał pewne sprawy. Przy przychylności samorządu istnieje możliwość uratowania klubu – dodaje tajemniczo.
Zbigniew Sasinowski liczy, że jeszcze w tym tygodniu w klubie pojawi się powołany przez sąd kurator, a później sprawy potoczą się już bardzo szybko.
- Trener Ryszard Milewski w każdej chwili jest gotowy do rozpoczęcia treningu.  Najpóźniej w przyszłym tygodniu zawodnicy powinni wybiec na boisko i rozpocząć przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek – mówi Sasinowski. - Uważam, że wcale nie ma wielkiego dramatu. Okienko transferowe mamy od 1 do 28 lutego, a runda rozpocznie się dopiero 14 marca - podkreśla.
 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę