Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Oświatowa piłka w Grajewie

Główne zdjęcie
Drużyna Łomży (fot. e-grajewo.pl)

Z udziałem pięciu drużyn w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się III Mistrzostwa Pracowników Oświaty województwa podlaskiego w halowej piłce nożnej. Zawodnicy rywalizowali o puchary ufundowane przez prezesa Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie, a turniej odbywał się pod patronatem burmistrza miasta Krzysztofa Waszkiewicza.


Zespoły rywalizowały w systemie gry każdy z każdym. Po rozegraniu wszystkich spotkań trzy zespoły miały tę samą ilość punktów a o miejscu w tabeli decydowały zdobyte bramki. Z dziewięcioma punktami pierwsze miejsce zajęła drużyna Mechanika Białystok. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Gmina Grajewo, Łomża, Politechnika Białostocka i Nauczyciele Miasta Grajewo.

Puchary wręczali Waldemar Remfeld – wiceburmistrz miasta, Marek Mołczanowski – przewodniczący Komisji Sportu Rady Miasta i przedstawiciel ZO ZNP Wiesław Jerulank.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę